Thursday, June 13, 2024
BallinaShowbizÇ’po ndodh mes Fifit dhe ish-it të Adrola Dushit?

Ç’po ndodh mes Fifit dhe ish-it të Adrola Dushit?

Fifi ka rrëmbyer vëmendje me një nga postimet e fundit.

Ish-konkurrentja e Big Brother VIP ka shpërndarë një fotografi në InstaStory me ish-bashkëshortin e modeles Adrola Dushi, Adis Patushin.

“Adis Patushi çfarë dua unë me ty”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë këtij postimi.

Ndërkohë, pak ditë më parë afterparty.al ka vënë re postime mjaft të dyshimta të dyshes, si më poshtë.

Ç’po ndodh mes tyre?! Jemi në pritje të një përgjigje nga ta.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT