Thursday, April 18, 2024
BallinaLajmePërparim Rama sot feston ditëlindjen,

Përparim Rama sot feston ditëlindjen,

Sot është një ditë e veçantë për Përparim RamënData 20 janar po shënon ditëlindjen e kryetarit të Prishtinës i cili sot ka mbushur plot 46 vite jetë.

Rama u shpall kryetar i Prishtinës në raundin e dytë të zgjedhjeve, me 14 nëntor.

Derisa këtë pozitë ai e mori me datë 7 dhjetor ku dhe u betua para asamblistëve të Kuvendit të Prishtinës.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT