Tuesday, June 18, 2024
BallinaSportDeklarata epike e ish selektorit te Brazilit Luis Felipe Scolari:

Deklarata epike e ish selektorit te Brazilit Luis Felipe Scolari:

‘Një ditë shkova në dhomën e zhveshjes për të folur për taktikat, por kur pashë Ronaldinhon, Kaká, Adriano, Roberto Carlos dhe Caf ú para meje, u thashë: ‘Dilni jashtë, luani dhe jini vetvetja, do t’ju paralajmëroj nëse bëj ndonjë ndryshim. ”  ·· 

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT