Tuesday, November 28, 2023
BallinaLajmeNjë 22-vjeçar gjendet pa shenja jete në Malishevë, Policia nis hetimet

Një 22-vjeçar gjendet pa shenja jete në Malishevë, Policia nis hetimet

Sot rreth orës 08:50 në fshatin Mirushë të Malishevës, një 22-vjeçar është gjetur pa shenja jete.

Lajmin për Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë në Gjakovë, Sheremet Elezaj.

Ai tha se me të marrë informatën, Policia bashkë me një ekip mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes, ku është konstatuar vdekja e viktimës.

“Sot rreth orës 8:50 në fshatin Mirushë-Malishevë është raportuar për një person i cili dyshohej të ishte pa shenja jete. Policia ka dalë në vend-ngjarje si dhe një ekip mjekësorë të cilët kanë konstatuar vdekjen e viktimës mashkull i lindur në vitin 2000. Në koordinim me Prokurorin e Shtetit rasti është duke u trajtuar si “Hetim i vdekjes”, tha Elezaj.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT