Tuesday, February 27, 2024
BallinaSportRonaldo shumë afër Al Nassr, drejtori sportiv Salazar: Duhet durim, është një...

Ronaldo shumë afër Al Nassr, drejtori sportiv Salazar: Duhet durim, është një punë e madhe

Cristiano Ronaldo është shumë pranë nënshkrimit të kontratës milionere me Al Nassr.

Marcelo Salazar, drejtori sportiv i klubit saudit, tha për “Flashscore”: Ai është një nga më të mirët në historinë e futbollit. Ai ka qenë gjithmonë një shembull për mua si sportist, për vullnetin që tregon për të fituar.

Dhe më pas, si një qytetar portugez, unë gjithmonë e kam thënë. E ardhmja do të zbulohet në kohën e duhur. Le të presim, nuk jam i autorizuar të flas për një punë kaq të madhe”, është shprehur drejtori sportiv i Al Nassr./ h.ll/abcnews.al

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT