Monday, February 26, 2024
BallinaSportNë ndjekje të gjurmëve të babait të tij, Ronaldo Junior rikthehet te...

Në ndjekje të gjurmëve të babait të tij, Ronaldo Junior rikthehet te Real Madrid

Edhe pse ende I ri në moshë, fansat e Real Madrid janë gëzuar kur kanë mësuar se Cristiano Ronaldo Junior është rikthyer me Real Madrid U-14.

Kjo është një indicie që tregon se Cristiano Ronaldo ka një respekt të jashtëzakonshëm për klubin spanjoll dhe kështu, djali i tij Ronaldo Junior ka zgjedhur Realin.

Djali i yllit portugez është rikthyer në Madrid pas 4 vitesh, dhe tifozeria dhe klubi shpreson që ai të rritet dhe të ndjekë gjurmët e babait të ti.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT