Saturday, July 20, 2024
BallinaSportModriqi pritet të largohet nga Reali

Modriqi pritet të largohet nga Reali

Luka Modriq raportohet se ia ka komunikuar Real Madridit dëshirën për t’u larguar nga klubi.

Ky vendim tij thuhet se vjen pas ofertës që ka marrë prej 120 milionë eurosh nga Arabia Saudite.

Kontrata e kroatit skadon në qershor dhe ai ende nuk e ka nënshkruar vazhdimin e saj.

Ndërkaq tash, sipas Ok Diarios, Modriqi është tunduar nga oferta e majmë arabe.

Artikulli paraprak
Artikulli i ardhshëm
TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT