Thursday, April 18, 2024
BallinaNgjyra jeteAlbiona Tasholli,ndër asambleistet më të zonja dhe të suksesshme në Komunën e...

Albiona Tasholli,ndër asambleistet më të zonja dhe të suksesshme në Komunën e Lipjanit

Albiona Tasholli,ndër asambleistet më të zonja dhe të suksesshme në Komunën e Lipjanit

Ajo nuk ndalet në asnjë moment,dëshira e saj është që të angazhohet gjatë gjithë kohës për t’iu qëndruar afër qytetarëve në brengat,shqetsimet dhe kërkesat e tyre.

Në zgjedhjet e fundit lokale ajo u zgjodh ndër asambleistet më të votuara,nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës,në Komunën e Lipjanit. Së fundmi ajo është zgjedhur edhe si anëtare e kryesis së LDK-së,dega në Lipjan

. Vajzat e zgjuara,aktive dhe të zonja si Albiona i duhen çdo komune.

Urojmë që një ditë t’a shohim pse jo edhe si deputete në Kuvendin e Kosovës.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT