Sunday, June 23, 2024
BallinaSportInteri në sulm për Dybala-n, argjentinasi dëshiron Champions-in

Interi në sulm për Dybala-n, argjentinasi dëshiron Champions-in

Kampionët në fuqi të Italisë, sipas medieve italiane, tashmë janë duke menduar për transferimin e as-it argjentinas.

Dybala thuhet se dëshiron të luajë në Ligën e Kampionëve për sezonin e ri dhe përmes skuadrës Zikaltër, reprezentuesi i Argjentinës, mund të shijoj emocionet që sjellë elita e futbollit evropian.

Interi siç raportohet mund të blejë Dybala-n pasi q kushton me pak se Gudmundsson.

Krerët e skuadrës ‘Nerazure’ thuhet se tashmë janë duke përgatitur ofertën për kampionin e botës me Argjentinën.

Ndryshe, Dybala po monitorohet edhe nga gjiganti turk Fenerbahces, skuadër kjo që tashmë do të drejtohet nga Jose Mourinho.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT