Saturday, July 20, 2024
BallinaShowbizTayna dhe Cricket shpejt do të publikojnë projektin e ri...

Tayna dhe Cricket shpejt do të publikojnë projektin e ri…

Një projekt i ri muzikor po vjen këtë javë nga reperja e njohur shqiptare, Tayna.

Këtë të paktën e beri të ditur në një postim të fundit të ndarë në rrjete sociale, saktësisht nga menaxheri i saj, Rinor Hykolli.

Ai ka njoftuar se Tayna këtë të diel (28 nëntor) publikon këngën e re “Heroinat” në bashkëpunim me producentin Cricket.

“Së shpejti. Heroinat 28 nëntor, Tayna&Cricket”, thuhet në postim.

Kjo është konfirmuar edhe nga artistja.

Besohet se edhe ky projekt i dyshes do të jetë një hit.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT