Saturday, July 20, 2024
BallinaSportBayern fiton me përmbysje ndaj Mainzit, Dortmund ndanë pikët me Bochum

Bayern fiton me përmbysje ndaj Mainzit, Dortmund ndanë pikët me Bochum

Bayern Munich ka shënuar fitore me përmbysje në ndeshjen kundër Mainz, derisa Dortmund ka ndarë pikët me Bochum.

Kampionët e Bundesliga kanë shënuar fitore 2:1, kundër Mainz.

Mainzi kaloi në epërsi në minutën e 22’ të takimit, kur Onisiwo shënoi duke befasuar nikoqirët.

Bavarezët reaguan mirë në pjesën e dytë dhe gjetën golin fillimisht me Kingsley Coman, në minutën e 53-të të ndeshjes.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT