Sunday, July 21, 2024
BallinaShowbizArbana Osmani zbulon banorin e parë të Big Brother Vip për vitin...

Arbana Osmani zbulon banorin e parë të Big Brother Vip për vitin 2023

Ende pa mbaruar edicioni i këtij viti, banori për vitin e ardhshëm veç është zbuluar.

Është aktori shqiptar Ermal Mamaqi ai i cili iu trubulloi mendjen ndjekësve duke postuar një foto me Arbana Osmanin dhe duke paralajmëruar hyrjen e tij të martën.

Por natyrisht duke pasë parasysh karakterin e tij humoristik nuk u morr seriozisht as nga ndjekësit

E për të dëshmuar vërtetësinë e saj nuk vonoi Arbana me postin dhe mbishkrimin e saj duke shkruar “vitin tjetër”, kështu duke bërë me dije se Ermali pritet të jetë banori i parë për vitin 2023.
Se kush do jenë banorët për vitin e ardhshëm pas Ermal Mamaqit mbetet për t’u parë.
Ndryshe këtë vit formati i BBV ka thyer rekorde të shikueshmërisë, gjë që e dëshmon edhe shtyerja e tij nga data 14 janar deri më 18 shkurt.
TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT