Tuesday, June 18, 2024
BallinaShowbizKanye bën deklaratën e ashpër për të dashurin e Kim K, Pete...

Kanye bën deklaratën e ashpër për të dashurin e Kim K, Pete Davidson dhe po bëhet nami!

Kim Kardashian, edhe pse është duke kaluar një romancë të re me komedianin Pete Davidson, ende është e përfshirë në procedurat e vazhdueshme të divorcit nga ish-bashkëshorti, Kanye West.

Reperi madje ka një mesazh shumë të ashpër për Pete.

Ai ka dy fjalë për Pete në këngën e tij të re me The Game të quajtur “My life was never easy” .

Një pjesë e këngës është përhapur në rrjete sociale dhe dallohet qartë deklarata e tij e ashpër për të dashurin e ri të Kim Kardashian.

Gjatë këngës dëgjohen vargjet e tij: “Më shpëtoi Zoti që t’ia rregulloj qejfi Pete Davidson-it”.

Kënga supozohet të publikohet të premten mbrëma në orën 21:00 dhe fansat dyshojnë se “single” do të jetë pjesë e albumit të tij “Donda 2” dhe albumit të The Game “Drillmatic”, pasi klipi i këngës u postua nga të dy reperët në llogaritë e tyre të “Instagram”.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT