Saturday, July 20, 2024
BallinaSportRonaldo barazon rekordin e futbollistit çek në ndeshjet e Euro-ve

Ronaldo barazon rekordin e futbollistit çek në ndeshjet e Euro-ve

Cristiano Ronaldo ka barazuar rekordin e futbollistit nga Republika e Çekisë, Karel Poborsky.

Ronaldo bëri një asist në ndeshjen mes Portugalisë dhe Turqisë në Euro 2024.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT