Saturday, July 20, 2024
BallinaSportSonte nis faza e nxehtë e çerekfinales në Euro 2024

Sonte nis faza e nxehtë e çerekfinales në Euro 2024

Super çerekfinale na presin sonte në Kampionatin Europian që po mbahet në Gjermani.

Tetë ekipe po kërkojnë katër biletat e gjysmëfinales në duelet që luhen sonte dhe nesër, shkruan Gazeta Express.

Super çerekfinale na presin sonte në Kampionatin Europian që po mbahet në Gjermani.

Tetë ekipe po kërkojnë katër biletat e gjysmëfinales në duelet që luhen sonte dhe nesër, shkruan Gazeta Express.

Kurse, tri orë më vonë, nga ora 21:00 zhvillohet dueli tjetër interesant mes Portugalisë dhe Francës.

Portugalia siguroi kualifikimin tutje pasi mposhti me penallti Slloveninë, kurse Franca eliminoi 1:0 Belgjikën.

Nesër luhen dy duelet tjera çerekfinale: Zvicër-Angli dhe Holandë-Turqi.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT