Saturday, July 20, 2024
BallinaSportHeroi i Anglisë, Watkins: E kam pritur këtë moment

Heroi i Anglisë, Watkins: E kam pritur këtë moment

Sulmuesi i Anglisë, Ollie Watkins, duke folur për ITVSport, ka komentuar suksesin e arritur në gjysmëfinale të Euro 2024, 2-1 përballë Holandës ku shënoi golin e fitores : “E pabesueshme. Unë e kam pritur këtë moment për javë të tëra. Është dashur shumë punë për të arritur këtu ku jam sot. Mora mundësinë dhe e mora me të dyja duart”.

“Ishte një përfundim i jashtëzakonshëm. Kishte disa këmbë të lodhura atje, por ne e merituam ta fitonim ndeshjen me një përfundim të tillë”.

“Ne kurrë nuk dorëzohemi, jemi gati për Spanjën”.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT