Sunday, July 21, 2024
BallinaShowbizNjihuni me biondinën e famshme e cila është një golfiste ...

Njihuni me biondinën e famshme e cila është një golfiste …

Lucy Robson është një golfiste e bukur femër që vjen nga Britania dhe tani banon në Florida. Ka lindur ne mars 10, 1995 (mosha 26 years).

Vitet e fundit, Robson është rritur si një influencere e mediave sociale në Instagram.

Ajo i posedon afer 1 milione follower ne rrjetin e saj ne instagram , perpos rrjeteve sociale ajo tashme ka sa kohe qe ka edhe nje llogari ne OnlyFans .Me faqën e saj OnlyFans që kushton 11 £ për t’u abonuar, llogaria bankare e Robson vetëm do të rritet.

E mrekullueshmja Robson u bë e famshme duke treguar aftësitë e saj të golfit, si dhe një talent për të kryer goditje me truk të mrekullueshëm.

Në Sunshine State, ajo u emërua Lojtarja e Vitit në 2012 dhe 2013.

Credit Photo :Web
TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT