Sunday, July 21, 2024
BallinaShowbizPas largimit të Semit, afrimiteti mes Donaldit dhe Beatrix rritet, përfundojnë bashkë...

Pas largimit të Semit, afrimiteti mes Donaldit dhe Beatrix rritet, përfundojnë bashkë në dush …

Afrimiteti mes Donaldit dhe Beatrix eshte duke u verejtur çdo ditë e më shumë.

Dyshja janë bërë të pandashëm me njëri-tjetrin sidomos pas daljes së Semit nga shtëpia.

Nje afirmitet midis tyre u pa edhe gjate kohes kur ata te dy po e ndanin banjon se bashku .!

Kjo u vërejt edhe nga banorët tjerë madje ishte Beniada që gjatë kohës sa dyshja ishin në dush bërtiti “ Plasi dashuria në dush’’.

Kjo nuk u prit mirë nga fansat e Borës dhe Donaldit që prej javësh shprehin vazhdimisht dëshirën që çifti të rikthehen pas disa muajve ndarje.

Derisa Bora në spektaklin e fundit të Për’puthen u shfaq në program me varësen e Donaldit në qafë ky i fundit po tregon një afrimitet të madh me Trixën brenda.
TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT