Sunday, July 21, 2024
BallinaShowbizRihanna shtatzënë ? Paraqitja e saj ngjall nje dyshim ...

Rihanna shtatzënë ? Paraqitja e saj ngjall nje dyshim …

Arbadosi është shpallur zyrtarisht republika më e re në botë!

Në ceremoninë që u zhvillua në përvjetorin e 55-të të pavarësisë, në kryeqytetin Brixhtaun, morën pjesë Princi i Uellsit, Charles dhe këngëtarja e famshme nga Barbadosi, Rihanna.

Këngëtarja Rihanna u shpall heroinë kombëtare nga presidentja Mason. Artistja me famë botërore, e cila njihet poashtu si biznesmene e suksesshme, më herët është shpallur ambasadore nga Barbadosi, në vitin 2018.

Krahas kësaj, ajo që u komentua më shumë gjatë kësaj ceremonie ishte jo veshja e Rihanna-s por barku i saj dhe fansat dyshojnë se ajo mund të jetë shtatzënë!

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT