Wednesday, May 22, 2024
BallinaNgjyra jeteHumorNjë lajm jo i mirë për fansat e treshes fantastike “Stupcat”

Një lajm jo i mirë për fansat e treshes fantastike “Stupcat”

Aktorët e humorit Vedat Bajrami, Osman Azemi dhe Mensur Safqiu janë tre nga komedianët më të njohur dhe pëlqyer shqiptar.

Treshja fantastike që ndryshe njihen si “Stupcat” prej dekadash janë bashkuar për të sjell shumë humor në shtëpitë e shqiptarëve përmes projekteve të tyre.

Por së fundmi një lajm i keq erdhi nga artistët.
Grupi humoristik kanë vendosur që për një kohë të pauzojnë dhe të mos sjellin projekte të reja.
Mësohet se kjo vie përshkak të angazhimeve personale të aktorëve, sidomos projektet e Vedatit në kinematografinë turke që e bëjnë të mungojë në Kosovë për të realizuara projekte të reja.
TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT