Saturday, July 20, 2024
BallinaLajmeI vdekuri në vetëaksidentin në Suharekë, është një fëmijë 14 vjeçar

I vdekuri në vetëaksidentin në Suharekë, është një fëmijë 14 vjeçar

Në rrugën Sallagrazhdë-Baqevc të dielën rreth orës 16:30 ka ndodhur një vetaksident ku dyshohet për një 14 vjeçar të vdekur, shkruan Gazeta Metro.


Vetura ishte rrotulluar dhe dyshohet për një të vdekur dhe dy të lënduar. Ndërkaq sipas informacioneve të zjarrfikësve, viktima dyshohet të jetë një 14-vjeçar. Në vendin e ngjarjes gjenden zjarrfikësit dhe policia.

“Rreth orës 16:30 min në rrugën Sallagrazhd-Baqevc ka ndodhur një vetaksident,nga rrotullimi veturës dyshohet për Një të vdekur Dy të lënduar! Sipas informacioneve viktima dyshohet të jetë 14 vjeç”, thuhet në njoftimin e Organizatës vullnetare të zjarrfikësit dhe shpëtimi.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT