Saturday, April 13, 2024
BallinaSportNjë tifoz special përcjellë ndeshjen e Florian Markut ...

Një tifoz special përcjellë ndeshjen e Florian Markut …

Kampioni botërore shqiptar Florian Marku  sot u rikthye ne ring .

Marku sot po përballet me francezin Jorick Luisetto në Londër,

Për ta shikuar nga afer Florian Markun në “SSE Arena” ka shkuar edhe kampioni i botës në peshat e rënda, Tyson Fury dhe boksieri, Joseph .

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT