Thursday, July 25, 2024
BallinaShowbizKonfirmohet projekti i Yll limanit dhe Ermal Fejsullahut .Ja se kush është...

Konfirmohet projekti i Yll limanit dhe Ermal Fejsullahut .Ja se kush është protoganiste e projektit …

Yll Limani dhe Ermal Fejzullahu së shpejti do të sjellin një projekt të ri muzikor . 

Dyshja për herë të parë bashkuan forcat  për një këngë, e cila do të publikohet edhe me videoklip.

Protagoniste e kësaj video do të jetë një nga femrat më seksi të showbizit shqiptar, Vildane Zeneli. 

Projekti tashmë është në fazat finale dhe pritet  të lansohet dhe  pëlqehet nga publiku. 

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT