Thursday, July 25, 2024
BallinaShowbizRikthehet Alvisa në Per’puthen …

Rikthehet Alvisa në Per’puthen …

Alvisa Qarri dhe Hysen Rama janë rikthyer dy nga  personazhet më të përfolur të javëve të fundit.

Konkurrentja e Për’puthen u akuzua nga ish i dashuri i saj për tradhëti, pasi ky i fundit pretendonte se ishin rilidhur gjatë programit .

Hysen Rama publikoi disa përgjime duke vërtetuar kështu akuzat e Alvisës se ishte përndjekur gjatë tërë kohës.

Por jo me kaq ,në fund të programit Alvisa zbuloi se kishte përjetuar edhe dhunë fizike nga Hyseni dhe kjo deklaratë dhe fotografi u pa vetëm nga Bora Zemani .

Mirëpo siç duket Alvisa ka vendosur ta lë në të shkuarën historinë me Hysenin dhe ka vendosur të rikthehet sërish në “Përputhen”. Ajo do ta vazhdojë rrugëtimin e saj në program si konkurrente në kërkim të dashurisë.

Përsa i përket Hysenit, Alvisa tha se tashmë ishte  mbyllur gjithçka mes tyre dhe ndihej e lumtur për këtë fakt .

“Shyqyr Zotit nuk kam pasur më kontakt. Unë mendoj dhe besoj se çdo gjë është mbyllur dhe përpos çfarë ndodhi këtu, jam shumë e lumtur që ajo situatë u mbyll përfundimisht. Unë kam bërë dhe një paralajmërim të fundit në Instagram dhe i qëndroj po asaj gjëje. Për versionin tim, gjithçka është mbyllur këtu. E kemi kuptuar që këtu nuk është vendi për të folur të tilla gjëra dhe shpresoj që dhe nga ana e tij të jetë e mbyllur”, u shpreh ajo.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT