Thursday, June 13, 2024
BallinaNgjyra jeteNjë gjest i thjeshtë,por me domethënje të madhe .!

Një gjest i thjeshtë,por me domethënje të madhe .!

Një polic në Hollandë, ju desh të rrinte në këtë pozicion që të shërbente si jastëk mbështetës për këtë zonjë të aksidentuar nga makina deri sa të vinte ambulanca.Një burrë i mençur ka thënë:- Mos më fol për fenë tënde…por më trego humanizmin dhe sjelljen tënde kur je me të tjerët.!

Burimi : Web

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT