Tuesday, October 4, 2022
BallinaSportReal Madridi i ofron vazhdimin e kontrates Luka Modric ...

Real Madridi i ofron vazhdimin e kontrates Luka Modric …

Real Madridi do të rinovojë kontratën me Luka Modric edhe për një vit. Edhe përkundër faktit që futbollisti tani ka mbushur 36-vite , ai po vazhdon të luaj me një ritëm të lartë ,duket se vitet janë vetëm numër per Modric .

Duke parë formën momentale ,klubi i Real Madrid i ka ofruar vazhdimin e kontratës deri në vitin 2023 !.

Artikulli paraprakSelvie Kadriu-Ishe ti
Artikulli i ardhshëmLibri dhe kultura norvegjeze …
TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT