Thursday, July 25, 2024
BallinaKendi i fotografitFoto interesante e Ishullit në Finlandë të bëra në kater stinët...

Foto interesante e Ishullit në Finlandë të bëra në kater stinët e vitit .!

-Ky ishull i bukur gjendet në Finlandë dhe quhet Rovaniemi. Fotografi i njohur Louis charles buyck e ka vizituar ishullin në katër stinët e vitit dhe në fotot e bëra , ai na ofron një pamje impozante .

Artikulli paraprak
Artikulli i ardhshëm
TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT