Tuesday, June 18, 2024
BallinaShowbizI dashuri miliarder i Bleona Qeretit...

I dashuri miliarder i Bleona Qeretit…

Këngëtarja shqiptare,  Bleona Qereti,  ka gjetur dashurinë sepse ka nisur një lidhje dashurie.

Kjo gjë u bë me dije nga prezantuesi i shfaqjes ku ajo merr pjesë si opinioniste. Shumë pak dimë për të dhe kur erdhi në program na kujtoi që jetën private dëshiron ta mbajë larg medias për një kohë të gjatë.

“Por dikë e ka. E kam nuhatur na prapaskena që ka diçka”, tha Eni Shehu, ndërsa u pyet për Bleona Qeretin.

I dashuri misterioz i Bleonës thuhet se është miliarder. Ende nuk dihet nëse ai është shqiptar, apo i huaj.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT