Sunday, April 14, 2024
BallinaShowbizMadonna sfidon sërish stereotipet e moshës, kthehet me poza provokuese me...

Madonna sfidon sërish stereotipet e moshës, kthehet me poza provokuese me Dua Lipën

Disa ditë më parë, pasi u bë temë përshkak të disa fotografive provokuese që edhe Instagrami ia kishte censuruar, Madonna vjen me poza të reja te flakëta…

Në një festë me miq të famshëm në Chiltern Firehouse në Londër, 53-vjeçarja sfidoi sërish stereotipet e moshës.
Me një korse të hapur të kombinuar me një rrip të ngushtë një fund të zi ajo publikoi një sërë fotografish provokuese.

Në një fotografi, ajo hapi gojën dhe e kishte hedhur këmbën në ajër teksa ishte ulur në një divan me fotografin e modës Mert Alas dhe artisten shqiptare Dua Lipa.

Kjo nuk është hera pare që Maradona poston foto sensuale dhe thyen stereotipet e moshës .!
TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT