Sunday, April 14, 2024
BallinaUncategorizedDo te Publikohen neser episodet e fundit të serialit ‘La Casa...

Do te Publikohen neser episodet e fundit të serialit ‘La Casa de papel’

Janë bërë katër vite pas publikimit të serialit të njohur, ‘La Casa de papel’. Sezoni i pestë pjesa e dytë do të publikohet nesër (e premte, 3 dhjetor).

Për gjithë fansat e flaktë të serialit, ky do të jetë fundi i një eksperiencë të jashtëzakonshme.

Pesë episodet e para të sezonit të 5-të u publikuan me 3 shtator të këtij viti, dhe më 3 dhjetor do të publikohen 5 episodet e fundit.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT