Thursday, June 13, 2024
BallinaShowbizMartohet Kejvina Kthella?

Martohet Kejvina Kthella?

Kejvina Kthella ka bërë lëmsh rrjetin me postimin e saj të fundit.

Bukuroshja që jetën private e mban shumë larg syrit të medias dhe megjithëse ka pranuar lidhjen të dashurin misterioz nuk e ka zbuluar kurrë.

Ditën e sotme Kejvina postoi një video ku tregonte se ka vendosur një unazë martese.
‘’E martuar’’ ka shkruar ajo duke i vendosur një emoji duke qeshur. Kjo na bënë të mendojmë se mund të jetë një shaka por nuk dimë nëse vërtet mori një hap të tillë.
Video u bë virale duke bërë ndjekësit të dyshimtë se çfarë po ndodh në të vërtetë.
TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT