Tuesday, June 18, 2024
BallinaShowbizBora Zemani bëri postimin e parë pas disa ditësh...

Bora Zemani bëri postimin e parë pas disa ditësh…

Prezantuesja Bora Zemani ka thyer heshtjen, duke postuar në llogarinë e saj në Instragam.

Ajo ka bërë postimin e parë pas afro gjashtë ditësh dramë të jashtëzakonshme mes Donaldit dhe Beatrix.

Bora ka publikuar disa fotografi nga xhirimet e “Përputhen Prime” ditën e djeshme ku shfaqet në top formë.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT