Sunday, July 21, 2024
BallinaShowbizReagon Fifi pasi Big Mama u fut në ‘Big Brother’

Reagon Fifi pasi Big Mama u fut në ‘Big Brother’

Banorja më e re e shtëpisë së ‘Big Brother Vip’ është Big Mama.

Me të hyrë në shtëpi, këngëtarja ngjalli reagime të ndryshme tek shumë fytyra publike.

Së fundi, Fifi postoi një foto të Big Mamës ku i’a shprehi dashurinë dhe i dha një mesazh.

“Të dua Besianë, e hallakatmi krejt”, shkroi Fifi teksa u shpreh se asgjë nuk ishte ajo çfarë do të jetë Big Mama.

Më poshtë keni fotografinë e postuar nga ajo

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT