Wednesday, May 22, 2024
BallinaLajmeVarrosen prindërit dhe dy fëmijët e tyre binjakë që vdiqën në aksidentin...

Varrosen prindërit dhe dy fëmijët e tyre binjakë që vdiqën në aksidentin në Bullgari

Sot rreth orës 11:00 u bë varrimi i familjes katër anëtareshe Bardhi në vendlindjen e tyre në fshatin Vishticë.

Babai, nëna dhe dy djemtë binjak katërvjeçarë, humbën jetën tragjikisht në aksidentin e Bullgarisë.

Ndërsa pjesa më e madhe e 45 viktimave që humbën jetën në këtë aksident u varrosën dje pasdite pas homazheve të kryera edhe nga përfaqësuesit e institucioneve.

Pak më herët janë varrosur edhe 10 familjarë të një familje, ku 8 prej tyre ishin fëmijë.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT