Wednesday, May 22, 2024
BallinaShowbizAdriana Matoshi lirohet nga spitali

Adriana Matoshi lirohet nga spitali

Aktorja e njohur shqiptare, poashtu edhe deputete në Kuvend, Adriana Matoshi, është liruar sot nga spitali.

Lajmin për Klankosova.tv, e ka konfirmuar mikja e saj e afërt, Gentiana Bunjoshi.

“Po, është liruar sot”, tha ajo, duke shtuar se për detaje të tjera do të flasë vetë Matoshi.

Ndërkohë, gjendja e saj shëndetësore është e mirë dhe ngadalë po e merr veten.

Adriana u operua javën e kaluar në një spital në Tiranë, për ta hequr tumorin, i cili iu kthye pas nëntë vjetësh.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT