Sunday, April 14, 2024
BallinaShowbizLeonora Jakupi publikon mini albumin

Leonora Jakupi publikon mini albumin

Leonora Jakupi është rikthyer me një album të ri muzikor.

Pak ditë më parë, përmes një postimi në rrjetet sociale, këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun njoftoi se albumi “Amël”, i cili u publikua sot (e premte).

“Amël” përmban gjithsej pesë këngë, e të cilat janë të vizuelizuar edhe me videoklip, në të cilat këngëtarja vjen në paraqitje të ndryshme dhe plot stil.

“Amël”, “A kaloi”, “Dashnia jeme”, “Hajde Nxima”, “Centin e fundit” – janë pesë këngët e reja të këngëtares nga Drenica.

Projekte tashmë gjenden në kanalin zyrtar në YouTube dhe padyshim do të priten mirë nga ana e fansave të saj.

Kujtojmë që projekte e reja vijnë pas një bashkëpunimi të suksesshëm që këngëtarja solli pak kohë më parë me këngëtarin, Asim Gashi.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT