Thursday, July 25, 2024
BallinaLajmeArrestohen tre persona për vrasjen në Gllogjan

Arrestohen tre persona për vrasjen në Gllogjan

Policia e Kosovës ka arrestuar tre persona lidhur me vrasjen e trefishtë në Gllogjan.

Mediat lokale raportojnë se bëhet fjalë për tre të arrestuar nga fshati Gllogjan, baba dhe dy djemtë e tij.

Tre të arrestuarit dyshohet se kanë lidhje me vrasjen e shoferit dhe dy nxënësve në Gllogjan.

Motivet e këtij sulmi lidhen me një rast të vetëvrasjes të një vajze nga Gllogjani.

Sipas familjes së vajzës së vetëvrarë arsyeja e kësaj vetëvrasje është shoferi i autobusit.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT