Thursday, June 13, 2024
BallinaShowbizMes lotësh Beatrix flet për lidhjen me Donaldin “Kam vite pa pasur...

Mes lotësh Beatrix flet për lidhjen me Donaldin “Kam vite pa pasur dikë afër, tani që ndodhi…”

Romanca mes Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj po vazhdon të përcillet me shumë kuriozitet.

Dyshja u bënë bashkë pas disa javëve që Donaldi kishte puthur ish të dashurën e tij Bora Zemani në buzë e më pas duke i dërguar dhuratë për tre vjetorin e lidhjes u mor si hap për rikthim.

Publiku është ndarë në dysh duke “kryqëzuar” Donaldin dhe Beatrix ndërsa edhe nuk kanë sinjale nga jashtë nga ato që panë në prime duket se Trixa po e ndjen peshën e paragjykimeve.

Në një bisedë me banorët tjerë, përmes lotësh e emocionesh ajo tregoi se ka vite që nuk e ka pasur dikë afër.

“Pom vjen keq se kam tregu se e kam gjithçka n’jet, se kam shumë vite që se kam pas dikë afër, po qe tash ndodhi n’Big Brother a mu tranu?”, i drejtohet banores Arjola Demiri.

Kjo e fundit i dha përkrahje duke i thënë se në këtë mes ajo është më së paku fajtorja.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT