Thursday, April 18, 2024
BallinaShowbizDon Xhoni nuk është më beqar, në lidhje me modelen ruse

Don Xhoni nuk është më beqar, në lidhje me modelen ruse

Reperi është komentuar edhe për jetën private përveq asaj të muzikës.

Ai është përmendur aq nëpër medja për raportin e tij me modelen ruse. Madje modelja Ariana Lirey ka bërë tatuazh me fytyrën e reperit.

Madje të dy bashkë kanë shprehur dëshirë shumë moti që të takohen bashkë. Si duket edhe kësaj i ka ardhur fundi.

Don Xhoni dhe modelja ruse Ariana kanë postuar foto nga Dubai teksa duket se janë duke qëndruar bashkë.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT