Thursday, July 25, 2024
BallinaShowbizAdriana Matoshi shfaqet në seacë !

Adriana Matoshi shfaqet në seacë !

Aktorja dhe deputja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi u shfaq sot në seancë.

Pak ditë pasi doli nga operacioni shumë i rëndë ku hoqi tumorin, ajo mori forcë dhe u kthye në seancë.

Ishte kryetari i kuvendit, Glauk Konjufca i cili e përshëndeti dhe i uroi mirëseardhje asaj. Njëherit ai i dëshiro edhe shërim sa më të shpejtë.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT