Sunday, April 14, 2024
BallinaShowbizZbulohet ndërhyrja kirurgjikale që kreu Bora Zemani

Zbulohet ndërhyrja kirurgjikale që kreu Bora Zemani

Bora Zemani prej muajsh është shndërruar në personazhin publik më të komentuar.

Ditë më parë prezantuesja iu nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale pas së cilës Bora mori veten dhe shpejt u kthye në ekran.

Ndërkohë së fundmi u zbulua se me çka lidhet operacioni që kreu moderatorja.
Konkretisht, bëhet e ditur se ajo i është nënshtruar një ndërhyrjeje në abdomen.

Kjo është edhe arsyeja pse Bora prej disa ditësh e prezanton emisionin e ulur në karrige.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT