Sunday, April 14, 2024
BallinaShowbizAksidentohet Fation Kuqari, ja gjendja e tij shëndetësore!

Aksidentohet Fation Kuqari, ja gjendja e tij shëndetësore!

Fation Kuqari ka treguar shpeshherë se është i apasionuar pas makinave luksoze dhe shpejtësisë.

Ish konkurrenti i Përputhen është përfshirë në një aksident ditën e sotme. “Albeu” ka publikuar pamjet ku shihet se makina e tij tip Audi ka pësuar dëmtime në pjesën anësore.

Raportohet se ish-konkurrenti i “Përputhen” është në gjendje të mirë shëndetësore.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT