Wednesday, May 22, 2024
BallinaShowbizMorena Taraku përvëluese: Duket super seksi në fotografitë e fundit

Morena Taraku përvëluese: Duket super seksi në fotografitë e fundit

Konsiderohet si një prej femrave më atraktive të ‘showbizz’-it dhe merr vëmendjen me secilën paraqitje që bën.


Dhe, Morena Taraku edhe së fundmi arriti të jetë në fokus, teksa ndau me fansat në Instagram një imazh tejet joshëse.

Ish-Missi u shfaq e veshur me një mini-fustan me ngjyrë të zezë i cili ishte i hapur tek pjesa e gjoksit dhe belit.
Morena kompletoi dukjen me një palë sandale me ngjyrë po ashtu të zezë, flokët e gjata i la të lira mbi supe dhe grim të lehtë në fytyrë. Këngëtarja dukej në formë mahnitëse si çdo herë tjetër, ndërsa nuk munguan pëlqimet dhe komentet e shumta sipër fotos nga ana e fansave të saj.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT