Saturday, July 20, 2024
BallinaSportReal Madridi vë në shitje dy yjet e skuadrës

Real Madridi vë në shitje dy yjet e skuadrës

Real Madridi do të mirëpresë ofertat eventuale për Gareth Bale dhe Iscon në afatin kalimtar të janarit, raporton e përditshmja spanjolle “Marca”.

Të dy lojtarët kanë arritur në gjashtë muajt e fundit të kontratave të tyre dhe “ Los Blancos” janë të etur për të fituar para, para se të hyjnë në grupin e lojtarëve të lirë, përcjellë KosovaPress.

Marcelo është gjithashtu në të njëjtën listë, por Reali nuk po planifikon të nënshkruajë me ndonjë zëvendësues për të, kurse Bale dhe Isco mund përfundojnë duke u larguar në merkaton e dimrit.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT