Sunday, April 14, 2024
BallinaShowbizAntonela e frustruar: Po të isha jashtë ....

Antonela e frustruar: Po të isha jashtë ….

Prej që është futur në shtëpinë e Big Brother VIP, Antonela e ka shprehur hapur nëvojën e saj për marrëdhënie seksuale.


Gjatë një bisede në kuzhinë në mes Antonelës, Beatrixës dhe Beniadës, ato folën se cka do të bënin tani po të ihin në shtëpi, dhe komenti i Antonelës ngjalli reagime të shumta.

“ Unë do kisha përdorur telefonin, do kisha parë ndonjë film në Netflix, një alternativë. Dy, do kisha dalë me një çun, kot. Tre, do kisha bërë seks”, tha ajo.

“Na fëlliqe”, ai ktheu Beniada.

Ndryshe, Antonela në Prime e fundit u përplas keq me Big Mamën, ku kjo e fundit vendosi të largohet nga shtëpia.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT