Friday, May 24, 2024
BallinaTurizmiUra e Psherëtimave

Ura e Psherëtimave

Venecia është një qytet i historive dhe sekreteve, një qytet i bukurisë së pamasë dhe rëndësi historike. Venecia qyteti mbi ujë,qyteti që në vend të rrugeve me asfalt ka kanale ujore ku turistët munden ta shëtisin qytetin duke lundruar me gondolat e famshme,Venecia njihet edhe si qyteti i seranadave dhe eshtë simbol i dashurisë,me milona turistë nga mbare bota e vizitojnë Venecinë dhe mahniten me bukurinë e qytetit mbi ujë

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT