Thursday, April 18, 2024
BallinaShowbizNëna e Beatrixit eskalon: Shan ndjekësit që ofendojnë vajzën e saj

Nëna e Beatrixit eskalon: Shan ndjekësit që ofendojnë vajzën e saj

Beatrixa dhe Donaldi po shijojnë lidhjen e tyre brenda BBV


Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka qenë një ndër personazhet më të komentuar të Big Brother VIP për shkak të lidhjes që krijoi me aktorin Donald Veshaj.

Mamaja e Beatrix jo pak herë ka reaguar në rrjetet sociale në mbrojtje të vajzës së saj.
Por një mesazh ka mbërritur në redaksinë e real-news, ku një qytetar pretendon se mamaja e Beatrix e ka sharë shumë rëndë.

Siç duket Antigona Ramosaj nuk përmbahet kur janë në pyetje fëmijët e saj.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT