Friday, May 24, 2024
BallinaShowbizHiti i Getit dhe Majk merr vëmendjen e yllit botëror, reperi amerikan...

Hiti i Getit dhe Majk merr vëmendjen e yllit botëror, reperi amerikan argëtohet me këngën shqipe!

Ka dy vite që është publikuar por vazhdon të dëgjohet akoma dhe atë jo vetëm në vendin tonë.
Bëhet fjalë për hitin ‘’Malena’’, bashkëpunim mes Getoar Selimit dhe Majk.

Kënga, e cila ishte padyshim një nga hitet e verës 2019 është pëlqyer edhe nga reperi French Montana.
Në rooftop të Burj Khalifa në Dubai ku ndodhej reperi marokeno- amerikan po kumbonte kënga e reperëve shqiptar dhe duket se ylli botëror e ka shijuar.
Ai ka publikuar një video të shkurtër në Instagram teksja po argëtohej nën ritmet e ‘’Malenës’’.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT