Tuesday, June 18, 2024
BallinaShowbizNoizy ka disa fjalë kur e pyesin për Bora Zemanin

Noizy ka disa fjalë kur e pyesin për Bora Zemanin

Roza Lati është rikthyer.


Moderatorja shqiptare është rikthyer më energjike se kurrë më parë me emisionin e saj të përjavshëm “Why not”, shkruan lajmi.net.

Një nga mysafirët e parë që ishte sonte i ftuar është Noizy i cili la publikun pa fjalë me deklaratat e tij për shumë artistë të vendit.

Kohët e fundit ka qenë mjaft i komentuar edhe raporti i tij me Bora Zemanin, ndaj nuk i shpëtoi as kësaj pyetje nga Roza.

Ajo e pyeti se çfarë do bënte nëse do izolohej me një shtëpi me Bora Zemanin.

“Do të gatuaja non stop vetëm unë si dhe do ta pyesja për emisionin e saj”, u përgjigj Noizy derisa për atë se çka e lidh me Borën nuk e tha asnjë fjalë.

Ndryshe, Noizy ka qenë i ftuar në ditëlindjen e moderatores në festën e parë që organizoi me 9 janar.

Artikulli paraprak
Artikulli i ardhshëm
TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT