Saturday, April 13, 2024
BallinaSportZlatan Ibrahimovic: Nuk ndjej gëzim të veqantë kur shënoj gol nga...

Zlatan Ibrahimovic: Nuk ndjej gëzim të veqantë kur shënoj gol nga penalltia.

Zlatan Ibrahimovic: “Ndihem shumë i trishtuar kur humbas një mundësi të vërtetë, jo një penallti. Kur shënoj një Penallti më duket sikur sapo kam shënuar në Stërvitje nuk ndjej nevoj për të festuar duke kërcyer rreth vetëm për një gol Penalltie. Një festë me të vërtetë vjen kur shënova gjatë lojës së hapur kur të gjithë po shënonin, atëherë e di që ai gol mund të regjistrohet me krenari në librat e mi, jo një penallti ku të gjithë qëndrojnë pas meje dhe vetëm kanë mbetur përballë një portieri të varfër të pafuqishëm.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT